השלמת תזה

מועמדים ללימודים המעוניינים לרכוש תואר שלישי, חייבים להיות בעלי תואר שני עם תזה. עבור בעלי תואר שני ללא תזה, בית הספר מקיים מסלול ייחודי של השלמת תזה, המאפשר עם סיומו המוצלח, לתלמיד להירשם ללימודי תואר שלישי בבית הספר למנהל עסקים. תוכנית זאת מתקיימת בבית הספר במכלול המסלולים בהם מתקיימים גם לימודי דוקטורט במנהל עסקים, ובכלל זה בתחום המימון, מערכות מידע, ניהול המשאב האנושי, אסטרטגיה, שיווק ופסיכולוגיה של צרכנים, התנהגות ארגונית ופסיכולוגיה של רגשות. הלומדים להשלמת תזה במנהל עסקים מונחים על ידי חבר סגל בכיר מתוך חברי הסגל האקדמי של בית הספר. עבודת המחקר מתבצעת בליווי אישי צמוד של המנחה. חלק מהמחקר של חברי הסגל ושל משלימי התזה מתקיים במסגרת מרכזי המחקר והמעבדות בהם חברים חוקרי בית הספר, כגון המרכז לחקר חברת המידע, המרכז לחקר ארגונים וניהול המשאב האנושי והמעבדה לחקר תפיסה חברתית של רגש.

להתרשמות מתחומי המחקר של חברי הסגל האקדמי בבית הספר, ניתן להיכנס לאתר האישי של כל אחד מחברי הסגל בבית הספר למנהל עסקים באתר הכללי של בית הספר, או בקישור הבא:

חברי הסגל האקדמי בבית הספר למנהל עסקים

 

התוכנית ללימודי השלמת תזה במנהל עסקים נועדה למועמדים בעלי תואר שני במנהל עסקים ובתחומים קרובים, כגון כלכלה וניהול ללא תזה. התוכנית מאפשרת לימודי השלמה רלוונטיים גם למוסמכי חוגים אחרים, שתחום לימודיהם בתואר השני קרוב לתת-התחומים של מנהל עסקים. לתוכנית יתקבלו תלמידים מצטיינים בעלי תואר שני ללא תזה ממוסד מוכר בארץ או בעולם, העומדים בתנאי הקבלה המפורטים בתקנון. תיאור מלא של תהליך הלימודים, דרישות ותנאי הקבלה לתוכנית ולסיומה, מצויים בתקנון המצורף בקישור הבא:

תקנון מסלול ההשלמות לתואר שלישי (השלמת תזה) בבית הספר למנהל עסקים

 

ועדת השלמות תזה בבית הספר למנהל עסקים

פרופ' שלמה הראלי, ראש תוכנית השלמות התזה

ד"ר קימברלי וויבר לבנת, חברת ועדת השלמות התזה

ד"ר שגיא אקרון, חבר ועדת השלמות התזה

 

לפרטים נוספים:

גב' טניה ליבשבסקי

דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון: 04-8288453

facebook-icon youtube-icon youtube-icon

צור קשר

bschool@hevra.haifa.ac.il

בניין רבין קומה 9, אוניברסיטת חיפה,
שדרות אבא חושי 199, הר הכרמל,
ת"ד 3338, חיפה 3103301

 

© 2024 כל הזכויות שמורות לאוניברסיטת חיפה | הפקולטה למדעי החברה

© 2020 כל הזכויות שמורות לאוניברסיטת חיפה | בוצע ע"י צוות מחשוב של הפקולטה למדעי החברה